Referencje

Firma Remontowo Budowlana LANBUD Ryszard Zdeb w roku 2011 wykonała na terenie naszego zakładu roboty remontowe, których zakres obejmował; remonty dachów (łączna powierzchnia ok. 1200 m2), remonty świetlików i konstrukcji stalowych, roboty ogólnobudowlane. Całkowita wartość prac wyniosła 301 802,47 zł brutto. Wszystkie prace zostały wykonane w terminie i z należytą starannością.

TRACK TEC KOLTRAM, Zawadzkie

Firma LANBUD zrealizowała prace związane z budową HALA-ŁĄCZNIK między halami Magazynu i Halą pieca o kubaturze 4055 m3 o konstrukcji stalowej wraz z naświetlami. Prace zostały wykonane solidnie, terminowo, zgodnie z dokumentacją. Fachowość i doświadczenie czynią z firmy LANBUD rzetelnego i wiarygodnego kontrahenta, godnego polecenia innym potencjalnym inwestorom.

KOELNER, Łańcut

Firma LANBUD wykonała na nasze zlecenie remont dachu, wymianę obróbek blacharskich oraz remont kominów na budynku Państwowego Przedszkola Publicznego nr 40 w Rzeszowie. Pracowników w/w firmy cechuje sumienność i rzetelność w podejściu i realizacji do zleconych im zadań, umiejętność sprawnej organizacji pracy, dobra znajomość techniczna i kultura osobista.

ALBUD, Rzeszów

Firma LANBUD była naszym podwykonawcą robót dekarskich. Zakres robót obejmował wykonanie pokrycia dachowego z wełny mineralnej i dwóch warstw papy ok. 600 m2, wykonanie obróbek blacharskich oraz wykonanie odwodnienia dachu. Polecamy firmę LANBUD jako solidnego i terminowego wykonawcę. Zlecone prace zostały wykonane z należytą starannością i zgodnie ze sztuką budowlaną.

ECORES, Rzeszów

Współpracę z firmą LANBUD oceniamy pozytywnie, a szczególnie profesjonalizm pracowników wykonujących roboty. Powierzone prace zostały wykonane solidnie przy użyciu specjalistycznego sprzętu, co zapewniło właściwy poziom wykonanej usługi pod względem ilościowym i przedmiotowym. Całość robót została wykonana z zapewnieniem należytej jakości i fachowości.

REST, Rzeszów